Softvér pre vytváranie a riadenie máp hodnotových tokov a podporu implementácie Lean Managementu, mapovania a riadenia hodnotových tokov.

 

vsm1

Value Stream Manager 2.0 slúži na vytváranie máp hodnotových tokov, riadenie a monitoring procesu, ale aj na prideľovanie zodpovedností za aktualizáciu dát v jednotlivých úsekoch procesu. Využíva ho z pravidla Lean manažér, vedúci výroby alebo iný pracovník zodpovedný za hodnotové toky v spoločnosti.

Program je možné spustiť cez internetový browser na platforme Windows a OS X bez nutnosti inštalácie produktu. Plná podpora je zabezpečovaná pre prehliadače Google Chrome a Internet Explorer. Vďaka podpore pre tablety a smartfóny je aktualizácia dát veľmi jednoduchá. Mapu hodnotových tokov si viete otvoriť priamo na linke a ihneď aktualizovať potrebné údaje.   

vsm2 

Výhody softvéru Value Stream Manager 2.0

Systematické odhaľovanie problémov v hodnotových tokoch. Možnosť zamerať sa na tie zlepšenia, ktoré majú zásadný dopad na celý hodnotový tok. Value Stream Manager umožňuje nasimulovať dopad jednotlivých riešení z pohľadu celkového hodnotového toku.

Rýchlejšie a pohodlnejšie vytváranie máp hodnotových tokov oproti Excelu alebo manuálnemu zapisovaniu na „brown paper“.

Intuitívne prostredie, ktoré vedie k zaznamenávaniu všetkých podstatných dát v procese.

Jednoduchosť – ak čokoľvek zmeníme v hodnotovom toku, Value Stream Manager okamžite prepočíta a zobrazí nové výsledky. Týmto tiež umožňuje simulovať zmeny s okamžitým prepočtom dopadu na parametre hodnotového toku.

Aktuálnosť a synchrónny zber údajov z prevádzky vďaka prepojeniu mobilných zariadení. Value Stream Manager odstraňuje základný problém mapovania hodnotového toku v exceli alebo v papierovej forme, a to neaktuálne dáta (respektíve náročnú aktualizáciu).

Možnosť sledovať v jednej mape viac produktových rodín, ako aj viac odlišných úsekov hodnotového toku (napr. úseky s rôznym pracovným časom).

Zapojenie pracovníkov a zvýšenie povedomia o hodnotovom toku – vďaka priradeným zodpovednostiam za určité úseky hodnotového toku.

 

Cenovú ponuku Vám vypracujeme na mieru podľa Vašich požiadaviek. Viac informácií na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.